Ogłaszamy dodatkowy (trzeci) nabór do Programu: Dobre Innowacje. Nabórwstępnych pomysłów potrwa od 11 kwietnia do 11 maja 2022. Nabór ma charakter ogólnopolski.

Szukamy pomysłów, które ułatwią osobom z niepełnosprawnościami albo seniorom o ograniczonej mobilności lub percepcji codzienne, samodzielne funkcjonowanie. Jeśli masz taki pomysł, ale potrzebujesz wsparcia, żeby wcielić go w życie, ten projekt jest dla ciebie. Informacje o projekcie znajdziesz pod adresem: dobreinnowacje.pl/innowacje.

Jak zgłosić swój pomysł? Zapraszamy do składania wstępnych pomysłów na innowacje poprzez formularz dostępny po zalogowaniu pod adresem: dobreinnowacje.pl/zloz-wniosek. Przed zgłoszeniem pomysłu warto go skonsultować z naszymi ekspertami od nowych technologii, innowacji społecznych, dostępności oraz myślenia projektowego (design thinking).

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Inkubatorami Innowacji w Cieszynie, Katowicach, Kielcach, Olsztynie i Warszawie. Dane kontaktowe znajdziesz pod adresem: dobreinnowacje.pl/kontakt. Zapraszamy także do śledzenia naszej strony internetowej: dobreinnowacje.pl, gdzie będą pojawiać się wszystkie ważne informacje.

Zapraszamy do kontaktu!


Logo