2021-06-08

Nabór kompletnych pomysłów na innowacje

Wiemy już, które wstępne pomysły na innowacje społeczne przechodzą do kolejnego etapu w drugim naborze. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

AKTUALIZACJA Innowacje na warsztat

AKTUALIZACJA Nowy termin warsztatu Innowacje społeczne dla osób z niepełnosprawnością: przestrzeń cyfrowa to 7 czerwca 2021, godzi. 16:00. Zapraszamy do udziału.
2021-04-30

Drugi nabór wstępnych pomysłów na innowacje społeczne zakończony!

Drugi nabór wstępnych pomysłów na innowacje społeczne zakończył się 9 maja 2021. Wpłynęło 80 pomysłów. Prezentujemy wyniki oceny formalnej.

Przedłużamy termin naboru pomysłów

Przedłużamy termin naboru pomysłów Informujemy, że termin zgłaszania wstępnych pomysłów na innowacje społeczne zostaje przedłużony do 23 kwietnia 2021.
2021-03-15

Spotkania informacyjne

Wszystkie osoby potencjalnie zainteresowane udziałem w projekcie DOBRE INNOWACJE zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych w naszych Inkubatorach, podczas których postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości i zachęcić do złożenia ogólnego opisu pomysłu na innowację społeczną, a także skontaktować z ekspertami.
2021-02-23

Przegadaj pomysł z ekspertami

Zanim zgłosicie swoje pomysły na innowacje społeczne do naszego programu, gorąco zachęcamy do opowiedzenia o nich naszym ekspertom. Dlaczego warto? Doświadczenia z pierwszej tury pokazują, że podpowiedzi ekspertów pomogły Innowatorom dopracować ich pomysły i lepiej przygotować zgłoszenia.

Proponujemy więc, by skorzystać z indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertami od nowych technologii, innowacji społecznych, dostępności oraz myślenia projektowego (design thinking). Wystarczy odezwać się do opiekunów jednego z naszych Inkubatorów Innowacji w Cieszynie, Katowicach, Kielcach, Olsztynie lub Warszawie: https://dobreinnowacje.pl/kontakt. A ci umówią was na rozmowę z ekspertem w dogodnym terminie i formie, np. konsultacji telefonicznej lub spotkania online.

...
2021-01-15

Rusza drugi nabór

Ogłaszamy drugi nabór do Programu: Dobre Innowacje. Nabór potrwa od 18 stycznia do 18 kwietnia 2021.
Logo