2020-11-13

Nabór kompletnych pomysłów na innowacje

Informujemy, że ruszył nabór kompletnych pomysłów na innowację społeczną. Termin składania dokumentów mija 8 stycznia 2021.
2020-11-02

Wyniki naboru

Wiemy już które wstępne pomysły na innowacje społeczne przechodzą do kolejnego etapu.
Wybrani w ocenie merytorycznej innowatorzy zostaną poproszeni o złożenie kompletnego pomysłu na innowacje społeczną za pośrednictwem elektronicznego formularza.
Dziękujemy wszystkim Innowatorm, którzy zgłosili wstępne pomysły. Przypominamy też, że w Programie jest planowany drugi nabór.
2020-10-09

Pierwszy nabór wstępnych pomysłów na innowacje społeczne zakończony!

Pierwszy nabór wstępnych pomysłów na innowacje społeczne zakończony. Wpłynęło 101 wniosków. Prezentujemy wyniki oceny formalnej.
2020-09-18

Innowacje na warsztat

Program „Dobre Innowacje” to szansa dla nas wszystkich, żeby dowiedzieć się więcej na temat innowacji społecznych. Dlatego zachęcamy do udziału w warsztatach. Zapraszamy zarówno osoby, które zgłosiły do naszego programu pomysły na innowacje, te które szlifują jeszcze swoje pomysły, jak i wszystkich, dla których innowacje społeczne to wciąż niezbadany, a interesujący obszar.
Warsztaty odbywają się w trybie online.
2020-09-04

AKTUALIZACJA Spotkania informacyjne w Inkubatorze Katowice

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w siedzibie Inkubatora na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach,
ul. Raciborska 50 w środę 9.09.2020, od godziny 11:00 do 13:00
2020-09-10

Spotkania informacyjne w Inkubatorze Cieszyn

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w trybie online, bądź osobiście w siedzibie Inkubatora Zamku Cieszyn (Oranżeria, ul. Zamkowa 3 abc) w dniu 22 września 2020 (wtorek) od godziny 16 do 18.
Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy cieszyn@dobreinnowacje.pl wraz ze wskazaniem preferowanej formy udziału.
Osoby zgłaszające udział online otrzymają mailowo zaproszenie z linkiem do spotkania.
2020-09-09

Spotkania informacyjne w inkubatorze Mazowsze

Wszystkie osoby potencjalnie zainteresowane udziałem w projekcie DOBRE INNOWACJE zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym w Inkubatorze Mazowsze, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości i zachęcić do złożenia ogólnego opisu pomysłu na innowację społeczną (czas – do końca września), a także skontaktować z ekspertami.
Proponujemy dwa terminy:
1. Poniedziałek 14 września, godz. 18.00
2. Poniedziałek 21 września, godz. 16.00
2020-08-02

Porozmawiaj z ekspertem

Widzisz problem, z którym borykają się w codziennym funkcjonowaniu osoby z niepełnosprawnościami albo osoby starsze i masz pomysł jak go rozwiązać? Wiesz jak poprawić dostępność produktów czy usług, ale nie masz pewności czy twój pomysł jest innowacyjny? Chcesz porozmawiać jak wdrożyć twój projekt w życie? Możesz liczyć na wsparcie! Zachęcamy do skorzystania z indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertami od nowych technologii, innowacji społecznych, dostępności oraz myślenia projektowego (design thinking). Odezwij się do jednego z naszych Inkubatorów Innowacji w Cieszynie, Katowicach, Kielcach, Olsztynie lub Warszawie: https://dobreinnowacje.pl/kontakt A my umówimy cię na rozmowę z ekspertem w dogodnym dla ciebie terminie i formie, np. konsultacji telefonicznej lub spotkania online. Naszymi ekspertami są: **Konrad Rokoszewski**, ekspert ds. innowacji społecznych
Kontakt e-mailowy: konrad.rokoszewski@wp.pl, tel: 602 768 166 **Ewa Gołębiowska**, ekspert ds. dostępności, osób niepełnosprawnych oraz starszych
**Lubomira Trojan**, ekspert ds. myślenia projektowego
**Łukasz Klimek**, ekspert ds. nowych technologii
**Piotr Piątek**, ekspert ds. nowych technologii
2020-07-01

Ruszamy!

Ogłaszamy pierwszy nabór do Programu: Dobre Innowacje. Nabór potrwa od 1 lipca do 30 września 2020.

Szukamy pomysłów, które ułatwią - osobom z niepełnosprawnościami albo seniorom o ograniczonej mobilności lub percepcji - codzienne, samodzielne funkcjonowanie. Jeśli masz taki pomysł, ale potrzebujesz wsparcia, żeby wcielić go w życie, ten projekt jest dla ciebie. Informacje o projekcie znajdziesz pod adresem: [dobreinnowacje.pl/innowacje ](https://dobreinnowacje.pl/innowacje).

2021-03-15

Spotkania informacyjne

Wszystkie osoby potencjalnie zainteresowane udziałem w projekcie DOBRE INNOWACJE zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych w naszych Inkubatorach, podczas których postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości i zachęcić do złożenia ogólnego opisu pomysłu na innowację społeczną, a także skontaktować z ekspertami.
Logo