2020-09-18

Innowacje na warsztat

Program „Dobre Innowacje” to szansa dla nas wszystkich, żeby dowiedzieć się więcej na temat innowacji społecznych. Dlatego zachęcamy do udziału w warsztatach. Zapraszamy zarówno osoby, które zgłosiły do naszego programu pomysły na innowacje, te które szlifują jeszcze swoje pomysły, jak i wszystkich, dla których innowacje społeczne to wciąż niezbadany, a interesujący obszar.
Warsztaty odbywają się w trybie online.
2020-11-13

Nabór kompletnych pomysłów na innowacje

Informujemy, że ruszył nabór kompletnych pomysłów na innowację społeczną. Termin składania dokumentów mija 8 stycznia 2021.
2020-11-02

Wyniki naboru

Wiemy już które wstępne pomysły na innowacje społeczne przechodzą do kolejnego etapu.
Wybrani w ocenie merytorycznej innowatorzy zostaną poproszeni o złożenie kompletnego pomysłu na innowacje społeczną za pośrednictwem elektronicznego formularza.
Dziękujemy wszystkim Innowatorm, którzy zgłosili wstępne pomysły. Przypominamy też, że w Programie jest planowany drugi nabór.
2020-08-02

Porozmawiaj z ekspertem

Widzisz problem, z którym borykają się w codziennym funkcjonowaniu osoby z niepełnosprawnościami albo osoby starsze i masz pomysł jak go rozwiązać? Wiesz jak poprawić dostępność produktów czy usług, ale nie masz pewności czy twój pomysł jest innowacyjny? Chcesz porozmawiać jak wdrożyć twój projekt w życie? Możesz liczyć na wsparcie! Zachęcamy do skorzystania z indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertami od nowych technologii, innowacji społecznych, dostępności oraz myślenia projektowego (design thinking). Odezwij się do jednego z naszych Inkubatorów Innowacji w Cieszynie, Katowicach, Kielcach, Olsztynie lub Warszawie: https://dobreinnowacje.pl/kontakt A my umówimy cię na rozmowę z ekspertem w dogodnym dla ciebie terminie i formie, np. konsultacji telefonicznej lub spotkania online.
2021-01-07

Zmiana terminu składania kompletnych pomysłów

Uwaga Innowatorzy! Informujemy, że termin składania kompletnych pomysłów na innowację społeczną zostaje przedłużony o tydzień, do 15 stycznia 2021. Powodem są kłopoty techniczne ze stroną internetową projektu, które zostały już rozwiązane.
2020-10-09

Pierwszy nabór wstępnych pomysłów na innowacje społeczne zakończony!

Pierwszy nabór wstępnych pomysłów na innowacje społeczne zakończony. Wpłynęło 101 wniosków. Prezentujemy wyniki oceny formalnej.
2020-07-01

Ruszamy!

Ogłaszamy pierwszy nabór do Programu: Dobre Innowacje. Nabór potrwa od 1 lipca do 30 września 2020.

Szukamy pomysłów, które ułatwią - osobom z niepełnosprawnościami albo seniorom o ograniczonej mobilności lub percepcji - codzienne, samodzielne funkcjonowanie. Jeśli masz taki pomysł, ale potrzebujesz wsparcia, żeby wcielić go w życie, ten projekt jest dla ciebie. Informacje o projekcie znajdziesz pod adresem: [dobreinnowacje.pl/innowacje ](https://dobreinnowacje.pl/innowacje).

Logo