Zapraszamy Innowatorów z pierwszego naboru do udziału w cyklu warsztatów tematycznych, odbywających się online. Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy z danego obszaru, ale też możliwość skonsultowania swojego przypadku.

Warsztaty dotyczące aspektów prawnych oraz zarządzania innowacjami społecznymi
do wyboru dwa terminy:

  • 8.02.2022, godz. 10.00-14.00
  • 10.03.2022, godz. 16.00-20.00
    Podczas warsztatów prowadzonych przez Julię Aleksandrowicz zostaną przedstawione zagadnienia prawne związane z dostępnością i szczegóły wdrażania regulacji dotyczących dostępności w Polsce. Uczestnicy zapoznają się z ryzykami prawnymi związanymi z realizacją projektów w różnych obszarach prawa, a także wykonają kilka praktycznych ćwiczeń, które pozwolą im na lepsze zrozumienie ram prawnych i kwestii związanych z zarządzaniem innowacjami społecznymi. Formuła zajęć daje możliwość skonsultowania kwestii dotyczących prawnych aspektów innowacji społecznych.


Zgłoszenia do: 4.02.2022 do godz. 15.00
na adres: cieszyn@dobreinnowacje.pl
W zgłoszeniu prosimy podać tytuł warsztatu i termin.
Link do spotkania prześlemy w dniu poprzedzającym warsztaty.

Warsztat dotyczący budowania partnerstwa na rzecz innowacji społecznych i angażowania szerokiego grona prosumentów
do wyboru terminy:

  • 22.02.2022 godz. 10.00-14.00
  • 24.03.2022, godz. 16.00-20.00
    Warsztaty poprowadzi Marcin Kibitlewski w formie prezentacji połączonej z dyskusją.


Pierwsza część spotkania, które poprowadzi Jędrzej Szynkowski będzie poświęcona kwestiom związanym z innowacjami społecznymi, ideą partnerstwa na rzecz innowacji społecznych oraz istotą partnerstwa. Mowa też będzie o tym, jak inicjować współpracę, identyfikować wyzwania, oszukiwać partnerów oraz o zawiązywaniu, kontynuacji i zakończeniu partnerstw. W drugiej części uczestnicy będą mogli posłuchać o prosumpcji i prosumentach oraz angażowaniu prosumentów oraz innowacjach produktowych i innowacjach obsługi konsumentów. Poznają też przykłady dobrych praktyk w Polsce i na świecie.


Zgłoszenia do: 18.02.2022 do godz. 15.00
na adres: cieszyn@dobreinnowacje.pl
W zgłoszeniu prosimy podać tytuł warsztatu i termin.
Link do spotkania prześlemy w dniu poprzedzającym warsztaty.


Logo